Google Adsense – Як зареєструвати Google Adsense , Простий спосіб зареєструватися в Google Adsense

Простий спосіб зареєструватися в Google Adsense , Як зареєструвати Google Adsense, щоб вас швидко прийняли

Google Adsense – Google Adsense – це співпраця в онлайн-рекламі, організована командою Google. Google Adsense також є однією з найпопулярніших програм із оплатою за клік (PPC) серед індонезійських видавців для монетизації своїх сайтів. Оскільки Google Adsense підтримував веб-сайти індонезійською мовою в 2012 році, багато індонезійських блогерів зареєстрували свої блоги в Google Adsense. На жаль, стати учасником і заробляти на Google Adsense нелегко. Є навіть ті, хто стикається з труднощами під час реєстрації в Google Adsense, хоча як зареєструватися в програмі Google PPC теж не складно. Кілька блогерів зареєструвалися, але не всі з них були прийняті як видавці Google Adsense. Це тому, що зареєстрований веб-сайт або блог не відповідає стандартам, які очікує Google. Google Adsense хоче, щоб веб-сайти/блоги, які стають їх видавцями, були високоякісними веб-сайтами, які відповідають їхнім правилам.

Отже, як зареєструватися в Google Adsense, щоб її швидко прийняли? Унікальність, переваги продажу та оригінальність веб-сайту є дуже важливими вимогами, які повинні прийняти Google Adsense. Це PPC є рекламним програмним забезпеченням, подібним до інших рекламних програм. Вони, безперечно, хочуть, щоб веб-сайти, на яких відображаються їхні оголошення, могли пропонувати рекламодавцям гарне просування або маркетинг. Насправді процес реєстрації дуже простий, але щоб вас прийняли в програму Google PPC, ви повинні звернути увагу на кілька важливих речей.

TRENDING :  Google Adsense - How to Register Google Adsense , How to Register Google Adsense To Be Easily Accepted

Раніше зареєструватися в Google Adsense було дуже просто. Але із зростанням і розвитком Інтернету Google Adsense внесла багато змін у свої послуги та адаптувала їх до поточних подій. Створення звичайного блогу, наповненого дуже «неглибоким» вмістом, а потім реєстрація його в Google Adsense — це марна процедура, оскільки вона точно не буде прийнята. Перед реєстрацією було б добре для вас звернути увагу на такі важливі речі, щоб ваші шанси на вступ були вищими:

1. Контент, який ви створюєте, має бути унікальним і цікавим

Як пояснювалося вище, оригінальність ідеї чи вмісту на вашому веб-сайті є важливою цінністю для Google Adsense. Вони звертають увагу на те, чи є вміст веб-сайту корисним для інших людей. Насправді в Інтернеті є багато матеріалів, які обговорюють ту саму тему. Однак спосіб відображення або спосіб написання відрізняється. Наприклад, я писав про те, «як вирощувати троянди», звичайно, на інших сайтах є багато матеріалів, які це обговорюють. Однак те, як ви пишете вміст і як ви його презентуєте у своєму блозі, однозначно відрізняється від вмісту в блогах інших людей. Таким чином, якщо ваш вміст є результатом копіювання та вставки з інших джерел, імовірно, ваш сайт не буде схвалено для приєднання до програми Google Adsense PPC.

TRENDING :  Google Adsense - Cómo registrar Google Adsense , Manera fácil de registrarse en Google Adsense

2. Життя сайту, який ви зареєстрували, досить тривалий

Було б гарною ідеєю не поспішати реєструвати свій блог або веб-сайт у Google Adsense, оскільки вони дбають про вік веб-сайту, кількість вмісту, кількість відвідувачів, перегляди сторінок тощо. Якщо у вас зараз є блог, який 6 місяців, він наповнений великою кількістю вмісту та має постійних унікальних відвідувачів, він може переконати Google Adsense, що ваш блог є хорошим місцем для розміщення реклами. Хоча це насправді не еталон, я вважаю, що блог, якому 6 місяців, має достатньо відвідувачів і може заробляти гроші з Google Adsense.

3. Кількість вмісту на вашому веб-сайті чи блозі має бути занадто великою

Одним із важливих факторів для прийняття в Google Adsense є кількість вмісту. Я не впевнений, яка мінімальна кількість вмісту прийнятна на веб-сайті, але я особисто вважаю, що легше прийняти, якщо на нашому веб-сайті багато вмісту. Особисто я рекомендую створити принаймні 60 статей перед реєстрацією в Google Adsense. Якщо ваш сайт має форму блогу, вам слід серйозно оновити вміст блогу, оскільки це може вплинути на ваш рейтинг Google. Блоги, які часто оновлюються їхніми власниками, безумовно, матимуть більше шансів бути прийнятими Google Adsense, ніж блоги, які рідко оновлюються.\

TRENDING :  Google Adsense - Como registrar o Google Adsense , Como registrar o Google Adsense para ser aceito rapidamente

4. Переконайтеся, що ви використовуєте Blogger.com або YouTube.com

На це дуже важливо звернути увагу. Якщо у вас уже є власний домен і хостинг, шанси бути прийнятими Google Adsense вищі. Не менш важливо те, як ви пишете контент і як ви його презентуєте у своєму блозі, який безперечно відрізняється від контенту в блогах інших людей. Таким чином, якщо ваш вміст є результатом копіювання та вставки з інших джерел, імовірно, ваш сайт не буде схвалено для приєднання до програми Google Adsense PPC. З огляду на попередні пункти, ваші шанси бути прийнятими Google Adsense будуть більшими. Однак, якщо ви хочете використовувати безкоштовний домен і хостинг, а також хочете стати видавцем Google Adsense, тоді вам слід використовувати Blogger.com.

TRENDING :  Google Adsense - Comment enregistrer Google Adsense , Un moyen facile de s'inscrire à Google Adsense

5. Ви повинні заповнити супровідну інформацію

Було б гарною ідеєю мати на своєму сайті допоміжні інформаційні сторінки, наприклад, про сторінку, політику конфіденційності, контактну інформацію, умови обслуговування. Це зробить ваш сайт серйозним і приверне увагу відвідувачів вашого блогу.

Якщо ви не хочете створювати блог, ви можете скористатися іншим способом, а саме через YouTube.com. Звичайно, ви повинні мати оригінальний відеовміст, завантажений на YouTube.com. Це відео має мати достатню кількість переглядів, щоб бути прийнятим до програми Google Adsense. Вміст, який ви створюєте, не обов’язково має бути «чудовим», щоб його прийняв Google Adsense. Найважливішим із усіх є надання вмісту, який буде корисним для інших і, звичайно, написаний унікальним способом, а не є результатом копіювання вмісту інших людей. Є багато блогерів, які отримують регулярний дохід від реклами Google Adsense у своїх блогах, коливається від сотень до тисяч доларів на місяць. Якщо ви хочете монетизувати свій веб-сайт/блог, розміщуючи рекламу, то Google Adsense — це програма PPC, яку вам слід розглянути. Удачі…!!!