My Business - Google My Business , Kuidas registreerida Google'i minu ettevõtet | Kelas Adsense

My Business – Google My Business , Kuidas registreerida Google’i minu ettevõtet

Lihtne viis Google’i minu ettevõtte registreerimiseks , Minu ettevõte Google’is , Kiire rikkaks saamise viisid , Võimalused kiireks raha saamiseks , Minu äri , Google’i minu ettevõte

Google’i minu ettevõte – Google’i minu ettevõte on tasuta teenus ettevõtetele, kes soovivad kuvada oma äriüksusi erinevates Google’i toodetes, nagu Maps ja otsingutulemused. Sellised meetodid muudavad potentsiaalsete klientide jaoks ettevõtjalt ettevõtte kohta täieliku teabe hankimise lihtsamaks. Tarbijad vajavad kindlasti teavet nimede, aadresside, telefoninumbrite, lahtiolekuaegade, ettevõtete asukoha, täielike aadresside ja muu kohta.

TRENDING :  My Business - Google My Business, How to use Goole My Business, How to register Google My Business, The easy way to register Goole My Business, My company on Google

Äriinimestele on see muidugi väga kasulik. Lisaks ettevõtte teabe kuvamisele saavad ettevõtted tarbijatega suhelda ka arvustuste ning küsimuste ja vastuste jaotise kaudu. Ettevõtjate jaoks on väga huvitav see, et teenuse Google’i minu ettevõte kasutajaks registreerumine on tasuta ehk tasuta. Google’i toe ajaveebi detikINETi väljavõte on Google’i minu ettevõtte kasutajaks registreerumiseks järgmine:

1. Minge teenuse Google’i minu ettevõte veebisaidile

Avage sülearvuti või personaalarvuti brauseriga Google’i minu ettevõtte ametlik veebisait aadressil https://www.google.com/business/. Puudutage paremas ülanurgas valikut Logi sisse ja logige sisse oma Google’i kontoga. Pärast sisselogimist sisestage ettevõtte nimi.

2. Sisestage Bіѕnіѕ aadress

Järgmisena sisestage oma ettevõtte täielik aadress. Potentsiaalsed Google’i minu ettevõtte kasutajad peavad ka ettevõtte asukoha Google Mapsis märkima, et tarbijatel oleks lihtsam ettevõtte asukohta külastada. Kui ettevõttel pole füüsilist asukohta, kuid see tegutseb teeninduspiirkonnas, saate selle asemel kaasata teeninduspiirkonna. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Edasi.

TRENDING :  My Business - Google My Business , Cómo registrarse en Google Mi Negocio

3. Sisestage ettevõtte kategooria

Valige kategooria, mis sobib valitud tööga kõige paremini. Näiteks hallake salongi Jakartas, seejärel valige kategooria “Salong”. Nende kategooriate abil on Google’il lihtne ettevõtteid kategooriate kaupa rühmitada. Seega, kui keegi otsib Google’is sõna “salong Jakartas”, kuvatakse selle ettevõtte teave otsingutulemustes.

4. Sisestage oma kontaktandmed

Sisestage kontaktandmed, mida soovite klientidele kuvada. Need kontaktandmed võivad olla telefoninumber või mobiiltelefon, millega saab ühendust võtta. Samuti palutakse ettevõtjatel sisestada registreeritud ettevõtte veebisaidi URL. Kui teil pole saiti, võite klõpsata valikul “Ma ei vaja saiti”. Kuid kui soovite saidi tasuta luua, pakub Google oma teenuseid.

TRENDING :  My Business - Google My Business , Como se cadastrar no Google Meu Negócio

5. Valige suvand Kinnita

Kinnitamine on oluline selleks, et vastutustundetud osapooled ei kasutaks teie ettevõtte kohta teavet vääralt. Lisaks on kontrollitud ettevõtted võrreldes kontrollimata ettevõtetega ka hea mainega ettevõtted. Teenuses Google’i minu ettevõte on kinnituse saamine lihtne. Pärast kogu teabe täielikku ja korrektset täitmist valige kohe kinnitusvalik, täites kirja saaja nime. Järgmisena klõpsake nuppu Saada postkaart.

Oodake, kuni Google’i sõnum jõuab teie sisestatud aadressile. Pidage meeles, et kinnitamisprotsessi ajal ei saa te varem kirjutatud teavet muuta. Kui teave on vale, saate seda enne kontrollimist muuta. Trikk on teie Google’i minu ettevõtte kontolt, avage menüü ja klõpsake käsul Halda veebisaiti.

Seejärel klõpsake ekraani vasakus servas nuppu Teave. Klõpsake selles osas nuppu Redigeeri, mida soovite muuta, seejärel sisestage sobiv teave.

TRENDING :  My Business - Google My Business , Hoe Google Mijn Bedrijf te registreren

6. Kinnitage Google’i minu ettevõte

Pärast Google’ilt kirja saamist saate läbida kinnitusprotsessi, kasutades kirjas sisalduvat kinnituskoodi. Trikk on avada oma Google’i minu ettevõtte konto ja valida saidi kontroll-loend.

Sisestage kinnituskood, mille leiate Google’i saadetud meilist. Ka kontrolliprotsess on lõpule viidud.

7. Muutke Google’i minu ettevõtet

Pärast kinnitamise lõpetamist saab konto ettevõtte omanik oma ettevõtte Google’i minu ettevõtte konto kaudu muuta ja sisestada lisateavet. Osa teabest, mida saab lisada, sisaldab töökirjeldusi, fotosid, tööaegu, ruume ja menüüsid.

Loodame, et need lühikesed näpunäited on paljudele kasulikud ja panevad käimasoleva ettevõtte kiiremini kasvama. Edu….!!!