My Business – Google My Business , Jak zarejestrować Google Moja Firma

Łatwy sposób na zarejestrowanie Google Moja Firma , Moja firma w Google , Sposoby na szybkie wzbogacenie się , Sposoby szybkiego zdobycia pieniędzy , Mój biznes , Google Moja Firma

Google Moja Firma — Google Moja Firma to bezpłatna usługa dla firm, które chcą wyświetlać swoje jednostki biznesowe w różnych produktach Google, takich jak Mapy i wyniki wyszukiwania. Takie metody ułatwią potencjalnym klientom uzyskanie od przedsiębiorcy pełnej informacji o prowadzonej działalności. Konsumenci zdecydowanie potrzebują informacji o nazwiskach, adresach, numerach telefonów, godzinach pracy, lokalizacjach firm, pełnych adresach i nie tylko.

Dla ludzi biznesu jest to oczywiście bardzo korzystne. Oprócz wyświetlania informacji o firmie, firmy mogą również wchodzić w interakcje z konsumentami za pośrednictwem recenzji oraz sekcji pytań i odpowiedzi. Bardzo interesującą rzeczą dla przedsiębiorców jest to, że rejestracja w Google Moja Firma jest bezpłatna, czyli jest bezpłatna. Oto jak zarejestrować się w Google Moja Firma, zaczerpnięte z detikINET z bloga pomocy Google:

TRENDING :  My Business - Google My Business, How to use Goole My Business, How to register Google My Business, The easy way to register Goole My Business, My company on Google

1. Wejdź na stronę Google Moja Firma

Korzystając z przeglądarki na laptopie lub komputerze PC, otwórz oficjalną witrynę Google Moja Firma pod adresem https://www.google.com/business/. W prawym górnym rogu kliknij Zaloguj się i zaloguj się na swoje konto Google. Po zalogowaniu wprowadź nazwę firmy.

2. Wprowadź adres Bіѕnіѕ

Następnie wprowadź pełny adres firmy. Potencjalni użytkownicy Google Moja Firma będą również zobowiązani do oznaczenia lokalizacji firmy na Mapach Google, aby ułatwić konsumentom odwiedzenie lokalizacji firmy. Jeśli firma nie ma fizycznej lokalizacji, ale działa na obsługiwanym obszarze, możesz zamiast tego uwzględnić obsługiwany obszar. Jeśli skończyłeś, kliknij Dalej.

TRENDING :  My Business - Google My Business , Cómo registrarse en Google Mi Negocio

3. Wprowadź kategorię biznesową

Wybierz kategorię, która najlepiej pasuje do wybranej pracy. Na przykład zarządzaj salonem w Dżakarcie, a następnie wybierz kategorię „Salon”. Te kategorie ułatwiają Google grupowanie firm według kategorii. Jeśli więc ktoś wyszuka w Google „salon w Dżakarcie”, w wynikach wyszukiwania pojawią się informacje o tej firmie.

4. Wprowadź swoje dane kontaktowe

Wprowadź dane kontaktowe, które chcesz wyświetlać klientom. Tymi danymi kontaktowymi może być numer telefonu lub telefon komórkowy, z którym można się skontaktować. Przedsiębiorcy zostaną również poproszeni o podanie adresu URL zarejestrowanej strony internetowej firmy. Jeśli nie masz witryny, możesz kliknąć opcję „Nie potrzebuję witryny”. Ale jeśli chcesz utworzyć witrynę za darmo, Google zaoferuje swoje usługi.

TRENDING :  My Business - Google My Business , Como se cadastrar no Google Meu Negócio

5. Wybierz opcję Zweryfikuj

Weryfikacja jest ważna, aby zapobiec niewłaściwemu wykorzystaniu informacji o Twojej firmie przez nieodpowiedzialne osoby. Ponadto zweryfikowane firmy są również renomowanymi firmami w porównaniu do niezweryfikowanych. Weryfikacja w Google Moja Firma jest łatwa. Po kompletnym i poprawnym wypełnieniu wszystkich informacji od razu wybierz opcję weryfikacji poprzez wpisanie nazwy odbiorcy wiadomości. Następnie kliknij Wyślij pocztówkę.

Poczekaj, aż wiadomość od Google dotrze na podany adres. Pamiętaj, że podczas procesu weryfikacji nie możesz edytować informacji, które zostały zapisane wcześniej. Jeśli są nieprawidłowe informacje, możesz je zmodyfikować przed sprawdzeniem. Sztuczka pochodzi z konta Google Moja Firma, otwórz menu i kliknij Zarządzaj witryną.

Następnie kliknij Informacje po lewej stronie ekranu. Kliknij Edytuj w części, którą chcesz zmienić, a następnie wprowadź odpowiednie informacje.

TRENDING :  My Business - Google My Business , Hoe Google Mijn Bedrijf te registreren

6. Zweryfikuj Google Moja Firma

Po otrzymaniu listu od Google możesz przejść przez proces weryfikacji, korzystając z kodu weryfikacyjnego zawartego w liście. Sztuczka polega na otwarciu konta Google Moja Firma i wybraniu listy kontrolnej witryny.

Wpisz kod weryfikacyjny znajdujący się w e-mailu wysłanym przez Google. Proces weryfikacji również został zakończony.

7. Edytuj Google Moja Firma

Po zakończeniu weryfikacji właściciel konta firmy może edytować i wprowadzać dodatkowe informacje o swojej firmie za pośrednictwem swojego konta Google Moja Firma. Niektóre informacje, które można dodać, obejmują opisy stanowisk, zdjęcia, godziny pracy, udogodnienia i menu.

Mamy nadzieję, że te krótkie wskazówki przydadzą się wielu osobom i sprawią, że prowadzony biznes będzie się rozwijał szybciej. Powodzenia….!!!