My Business - Google My Business , Як зареєструвати Google My Business | Kelas Adsense

My Business – Google My Business , Як зареєструвати Google My Business

Простий спосіб зареєструвати Google Мій бізнес , Мій бізнес у Google , Шляхи швидкого збагачення , Способи швидкого отримання грошей , Моя справа , Google Мій бізнес

Google Мій бізнес – Google Мій бізнес – це безкоштовна служба для компаній, які хочуть відображати свої підрозділи в різних продуктах Google, таких як Карти та результати пошуку. Такі методи дозволять потенційним клієнтам легше отримати повну інформацію про бізнес від підприємця. Споживачам обов’язково потрібна інформація про імена, адреси, номери телефонів, години роботи, місцезнаходження компаній, повні адреси тощо.

Для ділових людей це, звичайно, дуже вигідно. Крім відображення інформації про компанію, компанії також можуть взаємодіяти зі споживачами через відгуки та розділ запитань і відповідей. Дуже цікаво для підприємців те, що реєстрація в Google My Business безкоштовна, тобто безкоштовна. Ось як зареєструватися в Google My Business, уривок із detikINET із блогу служби підтримки Google:

TRENDING :  My Business - Google My Business, How to use Goole My Business, How to register Google My Business, The easy way to register Goole My Business, My company on Google

1. Перейдіть на веб-сайт Google Мій бізнес

За допомогою браузера на ноутбуці або ПК відкрийте офіційний веб-сайт Google Мій бізнес за адресою https://www.google.com/business/. У верхньому правому куті торкніться «Увійти» та ввійдіть у свій обліковий запис Google. Після входу в систему введіть назву компанії.

2. Введіть адресу Біѕніѕ

Далі введіть повну адресу компанії. Потенційні користувачі Google My Business також повинні будуть позначити місцезнаходження компанії на Картах Google, щоб споживачам було легше відвідати компанію. Якщо компанія не має фізичного місцезнаходження, але працює в зоні обслуговування, ви можете натомість включити зону обслуговування. Якщо закінчите, натисніть «Далі».

TRENDING :  My Business - Google My Business , Cómo registrarse en Google Mi Negocio

3. Введіть бізнес-категорію

Виберіть категорію, яка найкраще підходить до обраної роботи. Наприклад, керуйте салоном у Джакарті, а потім виберіть категорію «Салон». Ці категорії дозволяють Google легко групувати компанії за категоріями. Отже, якщо хтось шукатиме в Google «салон у Джакарті», інформація про цю компанію з’явиться в результатах пошуку.

4. Введіть свої контактні дані

Введіть контактні дані, які ви хочете відображати клієнтам. Ці контактні дані можуть бути номером телефону або мобільним телефоном, за яким можна зв’язатися. Підприємців також попросять ввести URL-адресу зареєстрованого бізнес-сайту. Якщо у вас немає сайту, ви можете натиснути на опцію «Мені не потрібен сайт». Але якщо ви хочете створити сайт безкоштовно, Google запропонує свої послуги.

TRENDING :  My Business - Google My Business , Come registrarsi a Google My Business

5. Виберіть параметр Перевірити

Перевірка важлива, щоб запобігти зловживання інформацією про вашу компанію безвідповідальними сторонами. Крім того, перевірені компанії також мають авторитет у порівнянні з неперевіреними. Пройти підтвердження в Google Мій бізнес легко. Після повного і правильного заповнення всієї інформації відразу виберіть варіант перевірки, вказавши ім’я одержувача повідомлення. Далі натисніть «Надіслати листівку».

Зачекайте, доки на вказану вами адресу прийде повідомлення від Google. Майте на увазі, що в процесі перевірки ви не можете редагувати інформацію, яка була написана раніше. Якщо є неправильна інформація, ви можете змінити її перед перевіркою. Трюк полягає в тому, що у вашому обліковому записі Google My Business відкрийте меню та натисніть «Керувати веб-сайтом».

Потім натисніть Інформація в лівій частині екрана. Натисніть «Редагувати» в частині, яку потрібно змінити, а потім введіть відповідну інформацію.

TRENDING :  My Business - Google My Business - So registrieren Sie Google My Business

6. Підтвердьте Google Мій бізнес

Отримавши листа від Google, ви можете пройти процес підтвердження за допомогою коду підтвердження, який міститься в листі. Хитрість полягає в тому, щоб відкрити обліковий запис Google My Business і вибрати контрольний список сайту.

Введіть код підтвердження, знайдений в електронному листі, надісланому Google. Процес верифікації також завершено.

7. Відредагуйте Google Мій бізнес

Після завершення перевірки власник облікового запису може редагувати та вводити додаткову інформацію про свій бізнес через обліковий запис Google Мій бізнес. Частина інформації, яку можна додати, включає опис роботи, фотографії, години роботи, приміщення та меню.

Сподіваємося, що ці короткі поради стануть у пригоді багатьом людям і сприятимуть швидшому розвитку бізнесу, який працює. Удачі….!!!