Google Adsense - דרך קלה להירשם לגוגל אדסנס , כיצד לרשום את גוגל אדסנס | Kelas Adsense

Google Adsense – דרך קלה להירשם לגוגל אדסנס , כיצד לרשום את גוגל אדסנס

דרך קלה להירשם לגוגל אדסנס , כיצד לרשום את גוגל אדסנס , גוגל אדסנס , גוגל

GOOGLE ADSENSE – Google Adsense הוא שיתוף פעולה פרסום מקוון המאורגן על ידי צוות Google. גוגל אדסנס היא גם אחת מתוכניות התשלום לפי קליק (PPC) הפופולריות ביותר בקרב בעלי אתרים באינדונזיה כדי לייצר רווח מהאתרים שלהם. מאז Google Adsense תמכה באתרי אינטרנט בשפה אינדונזית בשנת 2012, בלוגרים אינדונזיים רבים רשמו את הבלוגים שלהם ב-Google Adsense. למרבה הצער, לא קל להיות חבר ולהרוויח מגוגל אדסנס. יש אפילו מי שמתמודד עם קשיים כיצד להירשם לגוגל אדסנס, אם כי גם אופן ההרשמה לתוכנית Google PPC אינו קשה. בלוגרים מעטים נרשמו, אך לא כולם התקבלו כבעלי אתרים בגוגל אדסנס. הסיבה לכך היא שהאתר או הבלוג הרשום אינם עומדים בסטנדרטים שגוגל מצפה להם. גוגל אדסנס רוצה שהאתרים/בלוגים שהופכים למפרסמים שלהם יהיו אתרים איכותיים העומדים בכללים שלהם (TOS).

אז איך נרשמים לגוגל אדסנס כדי שזה יתקבל במהירות? ייחודיות, נקודות מכירה ומקוריות של אתר אינטרנט הן דרישות חשובות מאוד כדי להתקבל על ידי גוגל אדסנס. PPC זה הוא תוכנת פרסום דומה לתוכנות פרסום אחרות. הם בהחלט רוצים שאתרים שמציגים את המודעות שלהם יוכלו להציע למפרסמים קידום או שיווק טוב. למעשה, תהליך הרישום קל מאוד, אך על מנת להתקבל לתוכנית Google PPC יש לשים לב למספר דברים חשובים.

TRENDING :  Google Adsense - How to Register Google Adsense , How to Register Google Adsense To Be Easily Accepted

בעבר, איך להירשם לגוגל אדסנס היה קל מאוד. אך עם הצמיחה וההתפתחות של האינטרנט, גוגל אדסנס ביצעה שינויים רבים בשירותיה והתאימה אותם להתפתחויות הנוכחיות. יצירת בלוג שגרתי מלא בתוכן מאוד “רדוד”, ולאחר מכן רישום שלו בגוגל אדסנס הוא הליך חסר תועלת כי הוא בהחלט לא יתקבל. לפני ההרשמה, כדאי שתשימו לב לדברים החשובים הבאים כדי שסיכויי הקבלה שלכם יהיו גבוהים יותר:

1. התוכן שאתה יוצר צריך להיות ייחודי ומעניין

כפי שהוסבר לעיל, המקוריות של רעיון או תוכן באתר שלך היא ערך חשוב עבור Google Adsense. הם שמים לב אם התוכן באתר מועיל לאנשים אחרים או לא. למעשה, יש הרבה תוכן באינטרנט שדן באותו נושא. עם זאת, דרך התצוגה או דרך הכתיבה שונה. כתבתי למשל על “איך לגדל ורדים”, כמובן שיש הרבה תוכן באתרים אחרים שדנים בזה. עם זאת, האופן שבו אתה כותב תוכן ואיך אתה מציג אותו בבלוג שלך בהחלט שונה מהתוכן בבלוגים של אחרים. לכן, אם התוכן שלך הוא תוצאה של העתקה והדבקה ממקורות אחרים, סביר להניח שהאתר שלך לא יאושר להצטרף לתוכנית Google Adsense PPC.

TRENDING :  Google Adsense - So registrieren Sie Google Adsense , Einfache Möglichkeit, sich für Google Adsense zu registrieren

2. חיי האתר שרשמתם מספיק ארוכים

זה יהיה רעיון טוב לא למהר לרשום את הבלוג או האתר שלך לגוגל אדסנס כי אכפת להם מגיל האתר, כמות התוכן, מספר המבקרים, צפיות בדפים וכו’. אם יש לך כרגע בלוג ש הוא בן 6 חודשים, מלא בתוכן רב, ויש לו מבקרים ייחודיים יציבים, זה יכול לשכנע את Google Adsense שהבלוג שלך הוא מקום טוב לפרסם בו מודעות. למרות שזה לא ממש אמת מידה, אני מאמין שלבלוג בן 6 חודשים יש מספיק מבקרים והוא יכול להרוויח כסף מגוגל אדסנס.

3. כמות התוכן באתר או בבלוג שלך צריכה להיות גדולה מדי

אחד הגורמים החשובים להתקבל לגוגל אדסנס הוא כמות התוכן. אני לא בטוח מה הכמות המינימלית של תוכן שמקובלת באתר, אבל אני אישית חושב שקל יותר לקבל אם האתר שלנו מכיל הרבה תוכן. באופן אישי, אני ממליץ ליצור לפחות 60 מאמרים לפני ההרשמה לגוגל אדסנס. אם האתר שלך הוא בצורת בלוג, עליך לעדכן ברצינות את תוכן הבלוג שלך מכיוון שהדבר עלול להשפיע על דירוג Google שלך. לבלוגים שמתעדכנים בתדירות גבוהה על ידי בעליהם בהחלט יהיה סיכוי טוב יותר להתקבל על ידי גוגל אדסנס מאשר לבלוגים שמתעדכנים לעיתים רחוקות.

TRENDING :  Google Adsense - Cómo registrar Google Adsense , Manera fácil de registrarse en Google Adsense

4. ודא שאתה משתמש ב-Blogger.com או ב-YouTube.com

זה מאוד חשוב לנו לשים לב. אם כבר יש לך דומיין משלך ואירוח, הסיכוי להתקבל על ידי Google Adsense גבוה יותר. לא פחות חשוב הוא איך אתה כותב את התוכן ואיך אתה מציג אותו בבלוג שלך, וזה בהחלט שונה מהתוכן בבלוגים של אחרים. לכן, אם התוכן שלך הוא תוצאה של העתקה והדבקה ממקורות אחרים, סביר להניח שהאתר שלך לא יאושר להצטרף לתוכנית Google Adsense PPC. הסיכויים שלך להתקבל לגוגל אדסנס יהיו גדולים יותר, כמובן, בהתחשב בנקודות הקודמות. עם זאת, אם אתה רוצה להשתמש בדומיין ואירוח בחינם, וברצונך להפוך למוציא לאור של Google Adsense, עליך להשתמש ב-Blogger.com.

TRENDING :  Google Adsense - 如何注册 Google Adsense , 注册 Google Adsense 的简单方法

5. עליך להשלים את המידע התומך

כדאי שהאתר שלך יכלול דפי מידע תומכים, למשל על דף, מדיניות פרטיות, יצירת קשר, תנאי שירות. זה יגרום לאתר שלך להיראות רציני וישים לב למבקרים בבלוג שלך.

אם אינך רוצה לפתוח בלוג, יש דרך נוספת שבה תוכל להשתמש, שהיא דרך YouTube.com. כמובן, עליך להעלות תוכן וידאו מקורי ל-YouTube.com. סרטון זה חייב להיות מספיק צפיות כדי להתקבל לתוכנית Google Adsense. התוכן שאתה יוצר לא חייב להיות “מדהים” כדי להתקבל על ידי Google Adsense. החשוב מכל הוא לספק תוכן שימושי לאחרים וכמובן כתוב בצורה ייחודית, לא תוצאה של העתקת תוכן של אחרים. ישנם בלוגרים רבים שמקבלים הכנסה קבועה ממודעות גוגל אדסנס בבלוגים שלהם, הנעות בין מאות לאלפי דולרים בחודש. אם אתה רוצה לייצר רווח מהאתר/הבלוג שלך על ידי פרסום מודעות, אז Google Adsense היא תוכנית PPC שכדאי לך לשקול. בהצלחה…!!!