Google Adsense - Ako zaregistrovať Google Adsense , Jednoduchý spôsob registrácie do Google Adsense | Kelas Adsense

Google Adsense – Ako zaregistrovať Google Adsense , Jednoduchý spôsob registrácie do Google Adsense

Jednoduchý spôsob registrácie do Google Adsense , Ako sa zaregistrovať v službe Google Adsense , aby ste boli rýchlo akceptovaní

Google Adsense – Google Adsense je online reklamná spolupráca organizovaná tímom Google. Google Adsense je tiež jedným z najpopulárnejších programov Pay Per Click (PPC) medzi indonézskymi vydavateľmi na speňaženie svojich stránok. Keďže služba Google Adsense v roku 2012 podporovala webové stránky v indonézskom jazyku, mnoho indonézskych blogerov zaregistrovalo svoje blogy v službe Google Adsense. Bohužiaľ, stať sa členom a zarábať na Google Adsense nie je jednoduché. Existujú dokonca aj takí, ktorí čelia ťažkostiam pri registrácii do Google Adsense, aj keď nie je ťažké ani zaregistrovať sa do Google PPC programu. Zaregistrovalo sa len málo blogerov, no nie všetci boli prijatí ako vydavatelia Google Adsense. Registrovaný web alebo blog totiž nespĺňa štandardy, ktoré Google očakáva. Google Adsense chce, aby webové stránky/blogy, ktoré sa stanú ich vlastníkmi, boli vysokokvalitné webové stránky, ktoré spĺňajú ich pravidlá (TOS).

Ako sa teda zaregistrovať do služby Google Adsense, aby bola rýchlo prijatá? Jedinečnosť, predajnosť a originalita webovej stránky sú veľmi dôležité požiadavky, ktoré musí Google Adsense akceptovať. Tento PPC je adware podobný iným adware. Určite chcú, aby webové stránky, na ktorých sa zobrazujú ich reklamy, mohli inzerentom ponúkať dobrú propagáciu alebo marketing. V skutočnosti je proces registrácie veľmi jednoduchý, ale aby ste boli prijatí do Google PPC Programu, musíte venovať pozornosť niekoľkým dôležitým veciam.

TRENDING :  Google Adsense - How to Register Google Adsense , How to Register Google Adsense To Be Easily Accepted

V minulosti bolo prihlásenie do služby Google Adsense veľmi jednoduché. S rastom a rozvojom internetu však Google Adsense urobil veľa zmien vo svojich službách a prispôsobil ich aktuálnemu vývoju. Vytvoriť rutinný blog naplnený veľmi „plytkým“ obsahom a následne ho zaregistrovať na Google Adsense je zbytočný postup, pretože určite nebude akceptovaný. Pred registráciou by bolo dobré, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim dôležitým veciam, aby boli vaše šance na prijatie vyššie:

1. Obsah, ktorý vytvoríte, by mal byť jedinečný a zaujímavý

Ako je vysvetlené vyššie, originalita nápadu alebo obsahu na vašom webe je pre Google Adsense dôležitou hodnotou. Venujú pozornosť tomu, či je obsah webovej stránky užitočný alebo nie. V skutočnosti je na internete veľa obsahu, ktorý pojednáva o rovnakej téme. Iný je však spôsob zobrazovania či spôsob zápisu. Napríklad som písal o tom, “ako pestovať ruže”, samozrejme je veľa obsahu na iných stránkach, ktoré o tom pojednávajú. To, ako píšete obsah a ako ho prezentujete na svojom blogu, sa však určite líši od obsahu na blogoch iných ľudí. Ak je teda váš obsah výsledkom kopírovania a vkladania z iných zdrojov, je pravdepodobné, že vaša stránka nebude schválená na zapojenie sa do PPC programu Google Adsense.

TRENDING :  Google Adsense - 如何注册 Google Adsense , 注册 Google Adsense 的简单方法

2. Životnosť stránky, ktorú ste zaregistrovali, je dostatočne dlhá

Bolo by dobré neponáhľať sa registrovať svoj blog alebo web do služby Google Adsense, pretože im záleží na veku webu, množstve obsahu, počte návštevníkov, zobrazeniach stránok atď. Ak v súčasnosti máte blog, ktorý má 6 mesiacov, je nabitý množstvom obsahu a má stabilných jedinečných návštevníkov, môže Google Adsense presvedčiť, že váš blog je dobré miesto na umiestňovanie reklám. Aj keď to v skutočnosti nie je benchmark, verím, že blog, ktorý má 6 mesiacov, má dostatok návštevníkov a môže zarábať na Google Adsense.

3. Množstvo obsahu na vašej webovej stránke alebo blogu by malo byť príliš veľa

Jedným z dôležitých faktorov, ktoré je potrebné prijať do služby Google Adsense, je množstvo obsahu. Nie som si istý, aké minimálne množstvo obsahu je na webovej stránke prijateľné, ale osobne si myslím, že je jednoduchšie akceptovať, ak má naša webová stránka veľa obsahu. Osobne odporúčam pred registráciou do Google Adsense vytvoriť aspoň 60 článkov. Ak je vaša stránka vo forme blogu, mali by ste vážne aktualizovať obsah blogu, pretože to môže ovplyvniť vaše hodnotenie Google. Blogy, ktoré ich majitelia často aktualizujú, budú mať určite väčšiu šancu na prijatie službou Google Adsense ako blogy, ktoré sa aktualizujú len zriedka.

TRENDING :  Google Adsense - Cómo registrar Google Adsense , Manera fácil de registrarse en Google Adsense

4. Uistite sa, že používate Blogger.com alebo YouTube.com

Toto je veľmi dôležité, aby sme tomu venovali pozornosť. Ak už máte svoju vlastnú doménu a hosting, potom sú šance na prijatie službou Google Adsense vyššie. Nemenej dôležité je, ako obsah píšete a ako ho prezentujete na svojom blogu, ktorý je rozhodne odlišný od obsahu na blogoch iných ľudí. Ak je teda váš obsah výsledkom kopírovania a vkladania z iných zdrojov, je pravdepodobné, že vaša stránka nebude schválená na zapojenie sa do PPC programu Google Adsense. Vaša šanca, že vás Google Adsense prijme, bude samozrejme väčšia, vzhľadom na predchádzajúce body. Ak však chcete používať bezplatnú doménu a hosting a chcete sa stať vlastníkom Google Adsense, mali by ste použiť Blogger.com.

5. Musíte vyplniť podporné informácie

TRENDING :  Google Adsense - So registrieren Sie Google Adsense , Einfache Möglichkeit, sich für Google Adsense zu registrieren

Je dobré mať svoju stránku s podpornými informačnými stránkami, napr. o stránke, zásadách ochrany osobných údajov, kontaktoch, zmluvných podmienkach. Vďaka tomu bude vaša stránka vyzerať vážne a venovať pozornosť návštevníkom vášho blogu.

Ak si nechcete zakladať blog, môžete použiť iný spôsob, ktorým je YouTube.com. Samozrejme, musíte mať nahraný originálny videoobsah na YouTube.com. Toto video musí mať dostatočný počet prehratí, aby mohlo byť prijaté do programu Google Adsense. Obsah, ktorý vytvoríte, nemusí byť „úžasný“, aby ho služba Google Adsense prijala. Najdôležitejšie zo všetkého je poskytovať obsah, ktorý je užitočný pre ostatných a samozrejme napísaný jedinečným spôsobom, nie výsledkom kopírovania obsahu iných ľudí. Existuje veľa blogerov, ktorí dostávajú pravidelný príjem z reklám Google Adsense na svojich blogoch, v rozmedzí od stoviek až po tisíce dolárov mesačne. Ak chcete speňažiť svoj web/blog umiestnením reklám, potom Google Adsense je PPC program, ktorý by ste mali zvážiť. veľa štastia…!!!