Google Adsense - Jak zarejestrować Google Adsense , Łatwy sposób na rejestrację w Google Adsense | Kelas Adsense

Google Adsense – Jak zarejestrować Google Adsense , Łatwy sposób na rejestrację w Google Adsense

Łatwy sposób na rejestrację w Google Adsense , Jak zarejestrować Google Adsense, aby szybko zostać zaakceptowanym

Google Adsense – Google Adsense to internetowa współpraca reklamowa zorganizowana przez zespół Google. Google Adsense jest również jednym z najpopularniejszych programów typu Pay Per Click (PPC) wśród indonezyjskich wydawców, służącym do zarabiania na swoich witrynach. Ponieważ Google Adsense obsługiwał witryny w języku indonezyjskim w 2012 r., wielu indonezyjskich blogerów zarejestrowało swoje blogi w Google Adsense. Niestety, zostanie członkiem i zarabianie na Google Adsense nie jest łatwe. Są nawet tacy, którzy mają trudności z rejestracją w Google Adsense, chociaż rejestracja w programie Google PPC też nie jest trudna. Niewielu blogerów się zarejestrowało, ale nie wszyscy zostali zaakceptowani jako wydawcy Google Adsense. Dzieje się tak dlatego, że zarejestrowana strona internetowa lub blog nie spełnia standardów, których oczekuje Google. Google Adsense chce, aby witryny/blogi, które stają się ich wydawcami, były witrynami wysokiej jakości, zgodnymi z ich zasadami (TOS).

Jak więc zarejestrować się w Google Adsense, aby szybko został zaakceptowany? Wyjątkowość, zalety i oryginalność strony internetowej to bardzo ważne wymagania, które muszą zostać zaakceptowane przez Google Adsense. Ten PPC jest adware podobny do innych adware. Zdecydowanie chcą, aby strony, które wyświetlają ich reklamy, mogły oferować reklamodawcom dobrą promocję lub marketing. W rzeczywistości proces rejestracji jest bardzo łatwy, ale aby zostać przyjętym do programu Google PPC, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy.

TRENDING :  Google Adsense - How to Register Google Adsense , How to Register Google Adsense To Be Easily Accepted

W przeszłości rejestracja w Google Adsense była bardzo łatwa. Jednak wraz ze wzrostem i rozwojem Internetu Google Adsense wprowadził wiele zmian w swoich usługach i dostosował je do aktualnych zmian. Tworzenie rutynowego bloga wypełnionego bardzo „płytkimi” treściami, a następnie rejestrowanie go w Google Adsense jest zabiegiem bezużytecznym, ponieważ na pewno nie zostanie zaakceptowany. Przed rejestracją dobrze byłoby, abyś zwrócił uwagę na następujące ważne rzeczy, aby Twoje szanse na przyjęcie były większe:

1. Treści, które tworzysz, powinny być unikalne i interesujące

Jak wyjaśniono powyżej, oryginalność pomysłu lub treści w Twojej witrynie jest ważną wartością dla Google Adsense. Zwracają uwagę na to, czy treści na stronie są przydatne dla innych osób. W rzeczywistości istnieje wiele treści w Internecie, które omawiają ten sam temat. Jednak sposób wyświetlania lub sposób pisania jest inny. Na przykład pisałem o „jak hodować róże”, oczywiście na innych stronach jest dużo treści, które to omawiają. Jednak sposób, w jaki piszesz treści i jak je prezentujesz na swoim blogu, zdecydowanie różni się od treści na blogach innych osób. Dlatego jeśli Twoja treść jest wynikiem kopiowania i wklejania z innych źródeł, jest prawdopodobne, że Twoja witryna nie zostanie zatwierdzona do programu Google Adsense PPC.

TRENDING :  Google Adsense - Cómo registrar Google Adsense , Manera fácil de registrarse en Google Adsense

2. Życie zarejestrowanej witryny jest wystarczająco długie

Warto nie spieszyć się z rejestracją swojego bloga lub strony internetowej w Google Adsense, ponieważ zależy im na wieku strony, ilości treści, liczbie odwiedzających, odsłonach itp. Jeśli obecnie masz bloga, który ma 6 miesięcy, jest wypełniony dużą ilością treści i ma stałych unikalnych użytkowników, może przekonać Google Adsense, że Twój blog jest dobrym miejscem do umieszczania reklam. Chociaż w rzeczywistości nie jest to punkt odniesienia, uważam, że blog, który ma 6 miesięcy, ma wystarczającą liczbę odwiedzających i może zarabiać na Google Adsense.

3. Ilość treści na Twojej stronie internetowej lub blogu powinna być zbyt duża

Jednym z ważnych czynników, które należy zaakceptować w Google Adsense, jest ilość treści. Nie jestem pewien, jaka minimalna ilość treści jest dopuszczalna na stronie internetowej, ale osobiście uważam, że łatwiej jest zaakceptować, jeśli nasza witryna zawiera dużo treści. Osobiście polecam utworzenie co najmniej 60 artykułów przed zarejestrowaniem się w Google Adsense. Jeśli Twoja witryna ma formę bloga, powinieneś poważnie zaktualizować treść swojego bloga, ponieważ może to wpłynąć na Twoją ocenę w Google. Blogi, które są często aktualizowane przez ich właścicieli, z pewnością będą miały większe szanse na zaakceptowanie przez Google Adsense niż blogi, które są rzadko aktualizowane.

TRENDING :  Google Adsense - 如何注册 Google Adsense , 注册 Google Adsense 的简单方法

4. Upewnij się, że korzystasz z Blogger.com lub YouTube.com

Jest to dla nas bardzo ważne, aby zwrócić na to uwagę. Jeśli masz już własną domenę i hosting, szanse na akceptację przez Google Adsense są większe. Nie mniej ważne jest to, w jaki sposób piszesz treści i jak je prezentujesz na swoim blogu, co zdecydowanie różni się od treści na blogach innych osób. Dlatego jeśli Twoja treść jest wynikiem kopiowania i wklejania z innych źródeł, jest prawdopodobne, że Twoja witryna nie zostanie zatwierdzona do programu Google Adsense PPC. Twoje szanse na akceptację przez Google Adsense będą oczywiście większe, biorąc pod uwagę poprzednie punkty. Jeśli jednak chcesz korzystać z bezpłatnej domeny i hostingu oraz chcesz zostać wydawcą Google Adsense, powinieneś skorzystać z Blogger.com.

TRENDING :  Google Adsense - Comment enregistrer Google Adsense , Un moyen facile de s'inscrire à Google Adsense

5. Musisz uzupełnić informacje pomocnicze

Warto mieć witrynę z dodatkowymi stronami informacyjnymi, np. o stronie, polityce prywatności, kontakcie, regulaminie. Dzięki temu Twoja witryna będzie wyglądać poważnie i zwróci uwagę na odwiedzających Twojego bloga.

Jeśli nie chcesz zakładać bloga, możesz skorzystać z innego sposobu, którym jest YouTube.com. Oczywiście musisz mieć oryginalne materiały wideo przesłane do YouTube.com. Ten film wideo musi mieć wystarczającą liczbę wyświetleń, aby został przyjęty do programu Google Adsense. Treści, które tworzysz, nie muszą być „niesamowite”, aby zostały zaakceptowane przez Google Adsense. Najważniejsze jest dostarczanie treści przydatnych dla innych i oczywiście napisanych w unikalny sposób, a nie w wyniku kopiowania treści innych osób. Jest wielu blogerów, którzy uzyskują regularne dochody z reklam Google Adsense na swoich blogach, od setek do tysięcy dolarów miesięcznie. Jeśli chcesz zarabiać na swojej stronie internetowej/blogu poprzez umieszczanie reklam, to Google Adsense to program PPC, który powinieneś rozważyć. powodzenia…!!!